top of page

"יעלי,

כשהצעת לגיא ולי לעשות לנו קורס הכנה ללידה כסטאז' שלך אני חייבת לציין שלקח לי קצת זמן להסכים בלב שלם. בכל זאת, לידה ראשונה עם כל הפחדים והחששות שהיא מביאה איתה. היה לי חשוב לדעת שנקבל את הקורס הטוב ביותר שיכין אותנו בצורה המועילה ביותר. בסופו של דבר החלטנו כן לתת לך הזדמנות וכבר מהמפגש הראשון הבנתי שבחרנו נכון. נתת לנו תרגילים שהעצימו את תחושת החיבור של גיא ושלי אחד לשניה, להריון ולתהליך הלידה, תרגילים שקירבו בינינו ונסכו תחושת בטחון בתהליך הלידה. עברת איתנו בצורה מאוד מפורטת ומקצועית על שלבי הלידה השונים. לימדת את גיא תרגילים שיוכל לבצע בזמן הלידה על מנת להקל עליי ואכן היו מאוד שימושיים בלידה עצמה. הגעתי ליום הלידה עם הרבה בטחון ונחישות ללידה טבעית ואכן כך היה. ליווית אותנו לאורך הלידה עם כל כך הרבה רגישות, הקשבה לצרכים שלנו, אהבה והיית מאוד מקצועית – הנהימות על הגב התחתון, התזוזה של הבטן עם הצעיף, הלחישות המרגיעות והמעצימות בשלבים המתקדמים והתמיכה בגיא לאורך כל התהליך. יעלי, אין מספיק מילים בכדי לתאר את הוקרת התודה שלי על הליווי המדהים, התומך, המפרגן, המעצים והקשוב שלך. אני מאחלת לעוד נשים רבות ולזוגות רבים להנות מהנוכחות שלך בחוויה כל כך משמעותית ורבת עוצמה זו. ולך, שתמשיכי להגשים את יעודך ולהיות בנתינה לכל מי שזקוק לה.

תודה רבה, עם המון אהבה

ליאור, גיא ויערה"

"ילדתי את ניצן הקטנה ב 8.9.2016,זו הייתה הלידה השנייה שלי אחרי לידה ראשונה טראומטית וארוכה. כבר משיחת הטלפון חשתי כי יעל היא האדם הנכון לחוויה מתקנת, תחושה זו רק התעצמה לאחר שנפגשנו,בן זוגי ואני עם יעל.

יעל ליוותה אותנו בתהליך הרגשי שלפני הלידה, שוחחנו, דיברנו, חשבנו ביחד מה הכי נכון בשבילי, מה הייתי רוצה שיהיה שונה הפעם. 
חיכינו ללידה שהגיעה לבסוף רק בשבוע 41. בכל רגע נתון יעל חשתי כי יעל תמיד שם בשבילי וכי אין דבר אחר שהיא עסוקה בו מלבד לתמוך ולסייע לי, בכל התייעצות,שאלה או בקשה.
הצירים התחילו בבית ויעל הגיעה אלינו ונסענו ביחד לבית החולים, למרות החוויה הראשונה הקשה הצלחתי בעזרתה של יעל להתמקד ולהתרכז בנוכחית.
 

יעל יקרה!

גם בלידה עצמה לא עזבת  אותי לרגע, ליטוף,מילה חמה ומרגיעה, מאסג', וכל תמיכה אפשרית אחרת! 
בעצם הנוכחות שלך כבר היה כדי להרגיע אותי ולנסוך בי ביטחון ושקט שעזרו ללידה להתקדם בקצב הנכון.
אין לי ספק שליווית אותי לחוויה מעצימה מרגשת כמובן מתקנת וחד פעמית, ואני שמחה ומאושרת שזכיתי בך ברגע כה מרגש ומיוחד של חיי! 

תודה גדולה מכל הלב!
נעמה ותומר ניצן ועומרי"

"יעלי אהובה, רצינו לומר תודה על התמיכה המדהימה, משלב ההריון ועד שהקטן היה בחוץ בלידה ומעבר . זכינו לדולה מדהימה. עזרת לנו כל כך ונתת לנו הרבה ביטחון ונחת בכל התהליך ...

בהרבה תמיכה שלך הצלחנו ללדת באופן טיבעי עם חווית לידה מעצימה וטובה. 
את מדהימה! ומאחלים לכולם שיזכו בך. 
אוהבים. 
 אמיר, הלל וזהר הקטן"

"היי יעלי. ברצוני להודות לך על כל הליווי כדולה , את מקצועית על, נעימה ומאוד כיף לקבל ממך ידע רב,. היית לצידי לכל אורך הדרך עוד לפני הלידה ובמהלך הלידה שלצערי עברתי חויה קשה. וגם בתוך החויה הקשה תמיד תמכת בי גם אחרי הלידה לא הפסקת לעזור לי. אין מילים בפי להודות לך. אני ממליצה ולדעתי חובה לקחת דולה לליווי הריון. וחובה לקחת את יעלי. היא מקצועית ומשהיא שניתן לסמוך עליה לכל אורך הדרך בדרך הרוגע ועם מתן של המון ידע מקצועי. אני בתחילת דרכי כאמא יחידנית המליצו לי לקחת דולה. יש המון דולות החוכמה לבחור את המקצועית והתותחית על וזו יעלי. ממולצת בחום על ידי. אין כמוך יעלי. עם שיחתנו הטלפונית הראשונה החלטתי שאני בוחרת בך ואת היית הראשונה שפניתי אליה. וכמה צדקתי בבחירה המאוד חשובה לאם טרייה. ובזכותך הכרתי נשים שעזרו לי לאחר הלידה בליווי בטיפול בני המתוק. ועוד אחרי ניתוח חירום קיסרי כל עזרה חשובה ובייחוד לאם טרייה . אז הכל התחיל בזכותך ועדיין אני לשמחתי מקבלת עזרה ממך בניסיון שיש לך עם ילדים. על כל שאלה לי אלייך את תמיד שם בשבילי . כעת אני מסתגלת לחיי החדשים עם הרבה ביטחון ושקט נפשי. אני ועידו בני מודים לך מאוד. ובאהבה רבה איריס אם טרייה."

bottom of page